kontakt@agaogarnia.pl

portfolio

Portfolio

Portfolio, które znajduje się poniżej, zawiera kilka przykładów mojej pracy, w tym różnorodne strony internetowe. Z dumą prezentuję te projekty, które miały za zadanie stworzyć wizualnie atrakcyjne, intuicyjne i funkcjonalne strony www. Mam nadzieję, że przyjrzenie się moim osiągnięciom pozwoli Ci lepiej poznać moje umiejętności i podejście do projektowania stron internetowych. Zapraszam do zapoznania się z moimi realizacjami!

strona internetowa Vagweekend

zadaniem było utworzenie od zera, strony, która zaprezentuje zlot motoryzacyjny. Na stronie musiały się znaleźć galerie zdjęć oraz filmów z poprzednich edycji. Informacje o sponsorach imprezy oraz rozbudowany formularz zgłoszeniowy (została użyta specjalna płatna wtyczka w tym celu), który ułatwi rejestracje uczestników w przyszłości. Strona oczywiście została dopasowana do przeglądarek w komputerach oraz urządzeń mobilnych.

zapraszam do obejrzenia:
vagweekend.pl
strona internetowa Dayadevi

zlecenie obejmowało, wykonanie od nowa strony internetowej w oparciu o nową identyfikacje wizualną klientki. 
Na stronie został umieszczony blog z podziałem na kategorie, dla ułatwienia stworzony został szablon dla przyszłych wpisów. Konfiguracja sklepu obejmowała ustawienie wtyczek do płatności internetowych oraz wysyłek. Dodatkowo na stronie została podpięta i skonfigurowana wtyczka dla kursu on-line, który zostanie uruchomiony w niedługim czasie.  

zapraszam do obejrzenia:
dayadevi.pl